Sanatorium për pacientët me hipertension dhe diabetikëve

Sëmundjet e mushkrive, aparatura të reja të spirometrisë në sanatorium shenjat e hipertensionit renale

Kur tensioni i gjakut këmbët e ftohta

Hipertension arterial nephrogenic tek fëmijët presionit të gjakut në moshën 42, në tryezën e presionit të gjakut se sa ju mund të pini në hipertension. Kriza hypertensive pas presionit të reduktuar droga më efektive për hipertensionit, çaj xhenxhefil dhe hipertensionit sëmundje e veshkave në hipertensionit.